چگونه اطمینان حاصل کنیم که دعوت نامه اکسپرس اینتری به دست ما خواهد رسید؟

  1. صفحه اصلی
  2. navigate_before
  3. اکسپرس انتری
  4. navigate_before
  5. چگونه اطمینان حاصل کنیم که دعوت نامه اکسپرس اینتری به دست ما خواهد رسید؟
  • مشخصات اکسپرس اینتری خود را زودتر ارسال نمایید.

آماده سازی و ارسال مشخصات اکسپرس اینتری شما، پروسه زمان بری است؛ پس اگر هرچه زودتر شروع به برنامه ریزی و جمع آوری اسناد خود نمایید، اکسپرس اینتری زودتر به دست شما خواهد رسید. و برای این کار، می توانید با جمع آوری مدارک سفر، آزمون- های زبان، گزارش ارزیابی مدارک تحصیلی و … شروع نمایید. پس به احتمال زیاد، اگر برای مثال تا ماه ژوییه مدارک خود را ارسال نموده و همچنین در صورت شروع مراحل قرعه کشی در ماه جولای، دعوت نامه ای برای درخواست اقامت دائم دریافت خواهید نمود.

 

  • از مزایای قاعده نظام نوبتی استفاده نمایید.

به داوطلبانی که به کانادا مهاجرت می نمایند، بر اساس انواع متغیرهایی مانند سن، تحصیلات، زبان و سایر موارد تحت سیستم رتبه بندی جامع اکسپرس انتری (Comprehensive Ranking System) CRS امتیاز داده می شود. ولی اگر دو نامزد دارای امتیاز یکسانی باشند، IRCC به زمان و تاریخ ورودی آن ها توجه خواهد نمود؛ درنتیجه هرچه زودتر درخواست داده باشید، احتمال دعوت شدن شما برای شرکت در قرعه- کشی بیشتر خواهد بود.

 

  • برای برنامه های (Provincial Nominee Program) PNP، امتیاز اضافی کسب نمایید

اگر مشخصات اکسپرس اینتری خود را با انتخاب استانی ارسال نمایید، مزایای بیشتری دریافت خواهید کرد، چون که نه تنها برای انتخاب استان مورد نظرتان، دعوت نامه اکسپرس انتری مستقیم دریافت خواهید نمود، و در مجموع امتیاز شما 600 واحد افزایش پیدا خواهد کرد. و با امتیاز بالاتر، به احتمال زیاد در قرعه کشی بعدی، یک دعوت نامه رسمی  (invitation to apply) برای اقامت دائم دریافت خواهید نمود.

در دو سال گذشته، بیماری همه گیر کرونا، بر روند کار مهاجرانی که قصد ورود به کانادا از طریق سیستم اکسپرس انتری را دارند، تاثیرگذار بوده است.

فهرست
سازمان مهاجرتی الوند
ارسال از طریق Whatsapp