سرمایه گذاری در نیوبرانزویک

  1. صفحه اصلی
  2. navigate_before
  3. سرمایه گذاری
  4. navigate_before
  5. سرمایه گذاری در نیوبرانزویک

سرمایه گذاری در نیوبرانزویک

نیوبرانزویک برخی از بهترین شهرها و جاذبه های کانادا را در خود جای داده است. اگرچه این استان به پر جمعیتی انتاریو نیست، ولی سالانه هزاران شغل به این استان اضافه شده و فرصت های کارآفرینی در آن نامحدود است.

موقعیت نیوبرانزویک

این استان از شمال با کبک، از شرق با اقیانوس اطلس و از غرب، با ایالت مین آمریکا همسایه است. نیوبرانزویک با مساحت 72,908 کیلومتر مربع-کمابیش به اندازه ایرلند یا اسکاتلند-در سواحل مرکزی شرقی کانادا قرار گرفته است. نیوبرانزویک دارای جمعیتی کمتر از 800,000 نفر بوده و مرکز آن، فردریکتون است.

خلیج فاندی، معروف ترین جاذبه این استان، دارای بزرگترین جزر و مد در جهان است. آب های گرم تابستانی نیو برانزویک (گرم ترین سواحل آب شور در کانادا) مردم محلی و گردشگران را هر ساله به آن جا می- کشاند.

80 درصد نیو برانزویک، پوشیده از جنگل های همیشه سبز بوده و در نتیجه مجموعه وسیعی از حیات وحش را در خود جای داده است. سیاهگوش معروف کانادایی، بابکت، خرس سیاه، گوزن و آهوی دم سفید در این جنگل ها یافت می شوند.

هزینه های زندگی در نیوبرانزویک

یکی از مزایای نیوبرانزویک، هزینه پایین زندگی و مقرون به صرفه بودن آن، نسبت به سایر استان های کاناداست؛ میانگین قیمت یک خانه در آن جا، 175,000 دلار است.

علاوه بر داشتن املاک و مستغلات به قیمت مناسب، قبض های آب، گاز و برق نیز بسیار کمتر از بقیه کانادا بوده، خوراکی ها و سایر نیازهای روزانه هم بسیار مقرون به صرفه هستند.

همه ساکنان دائمی و شهروندان نیوبرانزویک، از خدمات درمانی همگانی رایگان برخوردار هستند.

شهرهای برتر استان نیو برانزویک
سنت جان

شهری پر جنب و جوش در امتداد سواحل اقیانوس اطلس در کاناداست. امروزه سنت جان، به مقصدی جذاب برای مشاغل و صنایع خدماتی تبدیل شده است. ساکنان آن، به طور مساوی از انگلیسی و فرانسوی زبانان تشکیل شده اند.

مونکتون

بزرگترین شهر نیوبرانزویک، که بزرگترین دانشگاه فرانسوی زبان خارج از کبک در کانادا-دانشگاه دو مونکتون- در آن قرار دارد. به دلیل اقتصاد قوی خود، مونکتون نرخ بیکاری بسیار پایینی دارد. با اینکه اکثر مشاغل دولتیست، ولی فناوری اطلاعات، باعث رشد بخش تجاری آن گشته است.

فردریکتون

مرکز نیوبرانزویک، حدود 95,000 نفر جمعیت دارد. برخی از بهترین دانشگاه های استان، مانند دانشگاه نیوبرانزویک، در این شهر یافت می شوند. این شهر میزبان جشنواره Harvest Jazz بوده، که تعداد زیادی از نوازندگان منطقه ای و جهانی را به خود جدب می نماید.

اقتصاد

بیشتر نیوبرانزویک از جنگل پوشیده شده، که در نتیجه فرصت های شغلی زیادی را برای کارگران در بخش های جنگلداری و کشاورزی فراهم می نماید. بیشتر بخش خای مدرن بر روی امور مالی و بیمه متمرکز گشته و به دلیل فراوانی ساکنان دو زبانه، شرکت های تجاری بسیاری به چشم می خورند. همان طور که گفته شد، بخش فناوری اطلاعات در چندین شهر نیوبرانزویک در حال رشد است.

زیبایی استان نیوبرانزویک، هر ساله هزاران گردشگر را به سوی خود جذب می نماید؛ که این امر، منجر به موفقیت صنعت گردشگری شده است.

لیست مشاغل مورد نیاز نیوبرانزویک، هر ساله منتشر شده و با تغییر نیازها، به روز می گردد.

جمعیت شناسی

نیوبرانزویک، تنها استان رسمی دو زبانه کاناداست. حدود دو سوم جمعیت انگلیسی و یک سوم باقی مانده به زبان فرانسوی صحبت می کنند. بخش بزرگی از جمعیت، یا از نوادگان آکادی ها یا ایرلندی ها و اسکاتلندی ها هستند. حدود 60 درصد از جمعیت، خود را از نوادگان بریتانیایی یا ایرلندی و حدود 30 درصد، از تبار آکادی یا فرانسوی-کانادایی می دانند.

مونکتون و سنت جان با 100,000 نفر، از پرجمعیت ترین شهرهای استان هستند. به دلیل فرصت های شغلی فراوان در تجارت خرده فروشی و حمل و نقل، کارگران و خانواده هایشان، در این مناطق مستقر می- شوند.

تحصیلات

همه فرزندان شهروندان و ساکنان دائمی، تا 20 سالگی از آموزش با بودجه دولتی برخوردار می شوند. 100 درصد مدارس در نیوبرانزویک، از منابع اینترنتی مدرن برای تدریس استفاده می کنند و به همین دلیل، این استان بالاترین نرخ دانش آموختگی از دبیرستان در این کشور را داراست.

در میان کالج ها و آموزشگاه های تجاری که سالانه هزاران دانشجو را به خود جذب می کنند، دانشگاه نیوبرانزویک از موسسات آموزشی برتر است.

جاذبه های گردشگری نیو برانزویک

خلیج فاندی که بالاترین جزر و مد جهان را دارد، صخره های معروف Hopewell را در خود جای داده است؛ محوطه نزدیک این صخره های عجیب و غریب، مکانی ایده آل برای کایاک سواری، ماهیگیری با تورهای قایق، تماشای نهنگ های مهاجر و صخره های مجسمه سازی شده و پیاده روی بر فراز خلیج فاندی است.

در کل نیو برانزویک، مکانی ایده آل برای پیاده روی، دوچرخه سواری و مشاهده حیات وحش در زیستگاه طبیعی اش است.

جمعیت های چند فرهنگی در شهرهای کوچک خود، جشنواره های ایرلندی، اسکاتلندی و چینی را جشن می گیرند. جشنواره ایرلندی کانادا در  Miramichi، یکی از رویدادهای برجسته سالانه به همراه رقص، موسیقی و کارگاه های فرهنگی ایرلندیست.

برنامه کارآفرینی استان نیو برانزویک (New Brunswick Provincial Nominee Program) NBPNP
برنامه

 استانی نیو برانزویک (NBPNP) – کارآفرینی

حداقل دارایی ها

600,000 دلار کانادا

حداقل سرمایه گذاری

250،000 دلار کانادا

تجربه

3 از 5 سال و یا بیشتر پیشینه برخورداری از یک بازرگانی و یا 5 از 5 سال و یا بیشتر تجربه نقش مدیریت ارشد بازرگانی

سیستم (Expression of Interest) EOI

بله

نقش مدیریتی

نیاز است

Business Plan

نیاز است، بایستی سود اقتصادی برای استان فراهم کند.

بازدید اکتشافی

نیاز است

مصاحبه

نیاز است

سپرده قابل استرداد

100,000 دلار کانادا

PR (permanent resident)/ مجوز کار

 پس از اینکه گواهی نامزدی استانی کسب شده باشد

ضروریات اضافی

رده سنی 22 تا 55 ساله

CLB (Canadian Language Benchmarks) 5 به زبان انگلیسی یا فرانسوی در چهار مهارت خواندن، نوشتن، گوش دادن و گفتگو کردن

برنامه کارآفرینی استان نیوبرانزویک (NBPNP) – برنامه کارآفرینی بعد از اخذ مدرک تحصیلی

برنامه

برنامه نامزدهای استانی نیوبرانزویک (NBPNP)- جریان کارآفرینی بعد از اخذ مدرک تحصیلی

حداقل بهای خالص

در دسترس نیست

حداقل سرمایه گذاری

درخواست کننده بایستی 100% از مالکیت سهام تجارتی که دارای شرایط لازم است، برخوردار باشد.

تجربه

تجربه 6 سال و یا بیشتر در (National Occupational Classification) (NOC) O, A یا B در 10 سال اخیر و یا تجربه یک تا پنج سال در (NOC) O, A یا  Bدر 10 سال اخیر.

سیستم EOI

بله

نقش مدیریتی

نیاز است

برنامه تجارت

احتمال می رود که درخواست شود (بایستی منفعت اقتصادی برای استان فراهم کند).

بازدید اکتشافی

مشخص شده نیست

مصاحبه

نیاز است

سپرده قابل استرداد

مشخص شده نیست

PR / مجوز کار

 پس از اینکه گواهی نامزدی استانی کسب شده باشد

ضروریات اضافی

رده سنی 22 تا 40 ساله

CLB 7 به زبان انگلیسی یا فرانسوی در چهار مهارت خواندن، نوشتن، گوش دادن و گفتگو کردن

برخورداری از مجوز کار دارای اعتبار بالا  پس از دانش- آموختگی

فهرست
سازمان مهاجرتی الوند
ارسال از طریق Whatsapp