ویزای استارت آپ کانادا

 1. صفحه اصلی
 2. navigate_before
 3. استارتاپ ویزا
 4. navigate_before
 5. ویزای استارت آپ کانادا

ویزای استارت آپ کانادا

این برنامه به کارآفرینانی داده می شود که قصد دارند به صورت دائم در کانادا اقامت داشته باشند.

کارآفرینان مهاجر با این برنامه می توانند شرکت های خودشان را در کانادا گسترش بدهند. درخواست کنندگان موفق با سازمان های بخش خصوصی ارتباط برقرار کرده و از این راه می توانند بودجه، رهنمودها و تخصص های لازم برای بازگشایی و راه اندازی شرکت خود در کشور کانادا را به دست آورند.

شرایط واجد شرایط بودن

این برنامه به منظور جذب کارآفرینان خارجی خلاق و آفرینشگری است، که می کوشند کسب و کارهای تازه ای راه اندازی نموده و اقتصاد کشور را گسترش بخشند. متقاضیان برای اخذ این ویزا، بایستی شرایط زیر را رعایت نمایند:

 • دارای مدارک زبان انگلیسی یا فرانسوی باشند. (دارای توانایی های سطح 5 از (Canadian Language Benchmarks) CLB)
 • بودجه کافی برای اقامت در کشور کانادا
 • برنامه ریزی برای ماندن در استانی به جز استان کِبِک کانادا
 • دریافت مجوزهای امنیتی و پزشکی در کانادا
 • اثبات پشتیبانی از کسب و کار شما از طرف یک سازمان مشخص
 • اثبات مالکیت کسب و کار خود

در ضمن بیشتر از پنج شهروند خارجی نمی توانند برای اقامت دائم با هدف سرمایه گذاری تجاری تحت عنوان برنامه ویزای استارت آپ، درخواست خود را ثبت نمایند.

جزئیات سرمایه گذاری

اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندان کانادا، شماری از سازمان های سرمایه گذاری های Venture ، Angel و انکوباتور را برای همیاری در برنامه ویزای استارت آپ مشخص نموده است. اگر سرمایه گذاری از نوع خطر پذیر تشخیص داده شده، بایستی سرمایه گذاری دست کم به مبلغ 200,000 دلار و اگر از نوع سرمایه گذاری فرشته باشد، بایستی دست کم به مبلغ 75,000 دلار در نظر گرفته شود. در کسب و کار انکوباتور، متقاضیان نیازی به هیچ گونه تضمینی برای سرمایه گذاری ندارند.

مدارک لازم برای مهاجرت سرمایه گذاری

یک سازمان سرمایه گذاری Venture ،Angel یا Business Incubator بایستی گواهی تکمیل را یکراست برای سازمان مهاجرت، پناهندگان و شهروندان کانادا ارسال نماید، تا ثابت کند که یکی از آنها از متقاضی حمایت می کند. این سند حاوی اطلاعات مربوط به توافق بین متقاضی و سازمان سرمایه گذاری است. به عبارت دیگر هدف از ارائه آن، جمع بندی جزئیات مدارک بین سازمان سرمایه گذار و متقاضی است.

فهرست
سازمان مهاجرتی الوند
ارسال از طریق Whatsapp