سرمایه گذاری در استان آنتاریو

  1. صفحه اصلی
  2. navigate_before
  3. سرمایه گذاری
  4. navigate_before
  5. سرمایه گذاری در استان آنتاریو

سرمایه گذاری در استان آنتاریو

انتاریو واقع در شرق مرکز کانادا، با حدود 14 میلیون نفر، پرجمعیت ترین استان است. همچنین انتاریو با مساحت 1.076 میلیون کیلومتر مریع، دومین استان بزرگ کاناداست. اتاوا-مرکز انتاریو- و تورنتو-پرجمعیت ترین شهر کانادا- در آن قرار دارند. انتاریو از طرف جنوب، 2700 کیلومتر مرز مشترک با آمریکا (میشیگان، اوهایو، نیویورک، مینه سوتا و پنسیلوانیا) دارد و مانیتوبا از غرب، خلیج های جیمز و هادسون از شمال و کبک از شرق با آن همسایه هستند.

هزینه های زندگی در انتاریو

با اینکه هزینه های زندگی در انتاریو بالاست، ولی از طرف دیگر حداقل دستمزد 14 دلاری آن، بالاترین حقوق حداقل در کاناداست. مهاجران انتاریو را بیشتر به خاطر تمیزی، ایمنی و خدمات عمومی با کیفیت فراوانش انتخاب می کنند.اگرچه انتاریو مالیات و هزینه های زندگی بالایی دارد، با دادن حقوق بالا تضمین می نماید که ساکنانش یکی از بالاترین رتبه های کیفیت زندگی در جهان را داشته باشند.

اقتصاد

از بسیاری جهات، انتاریو مرکز بیشترین فعالیت ها در کانادا بوده و فرصت های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی قابل توجهی در اختیار شما قرار می دهد. در واقع می توان گفت که دولت فدرال، بزرگترین کارفرمای انتاریو به شمار می رود.انتاریو اقتصاد متنوعی داشته و عمده صادرات آن، خودرو، ماشین آلات و قطعات الکتریکی هستند؛ اکثر برندهای خودرو همچون کرایسلر، فورد و هوندا در این استان تولید می شوند.بیش از 130 سال است که معدن کاری یک عامل اقتصادی مهم به شمار رفته و بیش از 30 نوع فلز و ماده های معدنی جهان را تامین می کند. با ایجاد انرژی برق آبی توسط رودخانه های فراوان این استان، بیشترین برق کشور از اینجا سرچشمه می گیرد.

انتاریوی جنوبی، به ویژه در نزدیکی شبه جزیره ریبای نیاگارا، با داشتن زمین هایی حاصلخیز باعث رشد و تولید غلات های ریز و کشاورزی میوه گشته است.

جمعیت شناسی

انتاریو دارای متنوع ترین فرهنگ در اروپا بوده و اکثر جمعیت این استان از نژاد انگلیسی و اروپایی هستند. در حالی که میانگین زاد و ولد در کانادا، کمتر از 20 درصد است، این میزان برای تعداد افراد خارجی متولد یافته در این استان، که بیشتر آن ها را مهاجران ایرلندی، ایتالیایی و اسکاتلندی تشکیل می دهند، بیش از 28 درصد است.امروزه اگرچه 70 درصد از جمعیت به زبان انگلیسی صحبت می کنند، ولی مردم در سراسر استان به بیش از 100 زبان صحبت می کنند.بیش از 50 درصد جمعیت انتاریو، پیرو مذهب پروتستان یا کاتولیک بوده و نزدیک به 23 درصد آن ها، هیچ وابستگی مذهبی ندارند.؛ بنابراین عبادتگاه های بسیاری برای همه دین ها وجود دارد.

تحصیلات

از کودکستان تا پایان دوره دبیرستان، انتاریو آموزشی با کیفیت و با بودجه دولتی به ساکنان خود ارائه می دهد.در میان دانشگاه های با رتبه برتر این استان، دانشگاه تورنتو در رتبه 18 جهان جای دارد. سایر دانشگاه های برجسته عبارتند از: دانشگاه انتاریو، دانشگاه اتاوا و دانشگاه کویین.

جاذبه های گردشگری انتاریو

آبشار نیاگارا، چرخ و فلک پارک کنار دریاچه در کاترینز، موزه جنگ کانادا در اتاوا، پارلمان هیل و ساختمان های اتاوا از محبوب ترین جاذبه های گردشگری در انتاریو به شمار می روند. این استان فرصت های تفریحی مانند ماهیگیری، پیاده روی، شکار، اسکی و … نیز ارائه می دهد.

استان آنتاریو – برنامه سرمایه گذاری از طریق خرید بیزینس

برنامه

خرید بیزینس

حداقل دارایی نیاز ندارد
حداقل سرمایه گذاری 5,000,000 دلار کانادا و یا 10,000,000 دلار کانادا در صورتی که کسب و کار پیشنهاد شده، گسترش زمین و یا یک کمپانی اجاره شده باشد.
تجربه شرکت بایستی دست کم 36 ماه در زمانی که درخواست داده شده، تاسیس شده باشد.
سیستم (Expression of Interest) EOI خیر
نقش مدیریتی لازم است
Trade Business لازم است
بازدید اکتشافی ترغیب شده است
مصاحبه لازم است
سپرده قابل استرداد لازم نیست
(permanent resident) PR / مجوز کار درخواست کننده و کارکنان اصلی در آغاز مجوز کار را اخذ می نمایند؛ PR در صورتی که نیازها و الزامات برنامه برآورده شود.
ضروریات اضافی بایستی 5 کسب و کار جدید برای یک شهروند کانادایی و یا اقامت دائمی به ازای هر یک از اعضای کارمندان اصلی که در جستجوی نامزدی هستند، ایجاد شود.
فهرست
سازمان مهاجرتی الوند
ارسال از طریق Whatsapp