معرفی برنامه ویزا منتورشیپ

  1. صفحه اصلی
  2. navigate_before
  3. معرفی برنامه ویزا منتورشیپ

معرفی برنامه ویزا منتورشیپ

درخواست ویزا  در کلیه برنامه های مهاجرتی یک فرآیند پیچیده و طاقت‌فرسا است. اما برخی از انواع ویزا ها دارای پیجیدگی کمتری نسبت به سایر روش های مهاجرتی هستند و برخی متقاضیانی که شرایط اقدام را دارند تمایل دارند خود اقدام به این کار نمایند تا با هزینه مناسب تری این کار به سرانجام برسد. اما در طول مسیر با سوالات و نگرانی های زیادی مواجه خواهند شد که برای پیدا کردن پاسخ قابل اعتماد زمان یا هزینه های اضافه تری پرداخت می نمایند، که اگر در طول این مسیر راهنمایی مانند مشاور یا وکیل مهاجرت در کنارشان باشد به راحتی و اطمینان بهتری این مسیر را طی خواهد کرد. به همین دلیل شرکت مهاجرتی الوند برنامه “ویزا منتورشیپ” خود را معرفی می نماید.

در این برنامه چه کسانی منتور هستند؟

برنامه منتورشیپ در سازمان مهاجرتی الوند توسط تیمی از مشاوران رسمی باتجربه و واجد شرایط مهاجرت کانادا (RCICs) ارایه  می شود که دانش و تخصص کاملی از سیستم مهاجرتی کانادا دارا می باشند. مشاورین رسمی این برنامه دارای سابقه موفق و درخشانی در دریافت نتیجه مثبت در برنامه های مهاجرتی کانادا دارند و مشتاق به اشتراک این تجربیات با دیگران هستند.

 

ویزا منتور شیپ چه برنامه هایی را پوشش میدهد؟

این برنامه برای پوشش برخی از روش های اقامت موقت و دایم که پیچیدگی زیادی ندارند طراحی شده است. این برنامه ها شامل برخی ویزا های تحصیلی، ویزا های کاری، ویزای توریستی و اقامت دائم از طریق اکسپرس انتری و استانی می باشد.

همه می دانیم که هر درخواست ویزا بسته به شرایط هر شخص فرآیندی کاملا منحصر به فرد است. برنامه ویزا منتورشیپ  برای برآوردن نیازهای فردی هر شرکت کننده طراحی شده است.

این برنامه یک رویکرد جامع و شخصی برای پشتیبانی درخواست ویزا است. ما یک به یک با شما کار می کنیم تا به شما در دستیابی به اهداف مهاجرتی کمک کنیم. ما شما را در هر مرحله از فرآیند راهنمایی می کنیم و در طول مسیر به شما مشاوره و پشتیبانی می دهیم.

علاوه بر این، برنامه ما طیف وسیعی از ابزارها و منابع را برای کمک به درخواست ویزا در اختیار شما قرار می دهد. از دسترسی به پلتفرم آنلاین ما، که شامل کتابخانه ای از منابع و راهنماها است، تا پشتیبانی مداوم تیم مشاورین ما، و ما متعهد هستیم که منابع و پشتیبانی لازم برای موفقیت در این مسیر را در اختیار شما قرار دهیم.

 برنامه ویزا منتورشیپ به گونه ای طراحی شده است که به شما کمک کند در کل فرآیند شما با آرامش خیال مراحل درخواست ویزاهای خود را پیش ببرید. فرقی نمی‌کند که درخواست شما برای ویزای تحصیل، ویزای کار،یا ویزای توریستی باشد، ما اینجا هستیم تا در هر مرحله شما را حمایت کنیم. ما در شرکت مهاجرتی الوند مشتاق کمک به شما برای دستیابی به اهداف مهاجرتیان هستیم.

فهرست
سازمان مهاجرتی الوند
ارسال از طریق Whatsapp