معرفی برنامه ویزا منتورشیپ

  1. صفحه اصلی
  2. navigate_before
  3. معرفی برنامه ویزا منتورشیپ
معرفی برنامه ویزا منتورشیپ:  درخواست ویزا  در کلیه برنامه های مهاجرتی یک فرآیند پیچیده و طاقت‌فرسا است. اما برخی از انواع ویزا ها دارای پیجیدگی کمتری نسبت به سایر روش های مهاجرتی هستند و برخی متقاضیانی که شرایط اقدام را دارند تمایل دارند خود اقدام به این کار نمایند تا با هزینه مناسب تری این کار به سرانجام برسد. اما در طول مسیر با سوالات و نگرانی های زیادی مواجه خواهند شد که برای پیدا کردن پاسخ قابل اعتماد زمان یا هزینه های اضافه تری پرداخت می نمایند، که اگر در طول این مسیر راهنمایی مانند مشاور یا وکیل مهاجرت در کنارشان باشد به راحتی و اطمینان بهتری این مسیر را طی خواهند کرد. به همین دلیل شرکت مهاجرتی الوند برنامه “ویزا منتورشیپ”  را معرفی می نماید.

در این برنامه چه کسانی منتور هستند: برنامه ویزا منتورشیپ در سازمان مهاجرتی الوند توسط مشاور رسمی مهاجرت کانادا (RCIC) ارایه  می شود که با دانش و تجربه کامل از سیستم مهاجرتی کانادا  دارای سوابق موفق و درخشانی در دریافت نتیجه مثبت در پرونده های مهاجرتی کانادا می باشد.
ویزا منتور شیپ چه برنامه هایی را پوشش میدهد : این برنامه برای پوشش برخی از روش های اقامت موقت و دایم که پیچیدگی زیادی ندارند طراحی شده است. منتورشیپ ها شامل برخی ویزا های تحصیلی، ویزا های کاری، ویزای توریستی و اقامت دائم از طریق اکسپرس انتری و استانی می باشد.همه می دانیم که هر درخواست ویزا بسته به شرایط هر شخص فرآیندی کاملا منحصر به فرد است.
برنامه ویزا منتورشیپ  برای برآوردن نیازهای فردی هر متقاضی طراحی شده است. این برنامه یک رویکرد جامع و شخصی برای پشتیبانی درخواست ویزا است. با جلسات انفرادی منتورینگ در کنار شما هستیم تا به شما در دستیابی به اهداف مهاجرتی کمک کنیم. ما شما را در هر مرحله از فرآیند راهنمایی می کنیم و در طول مسیر به شما مشاوره و پشتیبانی می دهیم.
برنامه ویزا منتورشیپ به گونه ای طراحی شده است که به شما کمک کند در کل فرآیند، شما با آرامش خیال مراحل درخواست ویزاهای خود را پیش ببرید. فرقی نمی‌کند که درخواست شما برای ویزای تحصیل، ویزای کار،یا ویزای توریستی باشد، ما اینجا هستیم تا در هر مرحله شما را حمایت کنیم. ما در شرکت مهاجرتی الوند مشتاق کمک برای دستیابی به اهداف مهاجرتی شما هستیم.
فهرست
سازمان مهاجرتی الوند
ارسال از طریق Whatsapp