قرعه کشی استان انتاریو 2022

  1. صفحه اصلی
  2. navigate_before
  3. استان آنتاریو
  4. navigate_before
  5. قرعه کشی استان انتاریو 2022

استان انتاریو نخستین برنامه اکسپرس اِنتری خود در سال 2022 برای جذب نیروهای فنی حرفه ای را آغاز کرده و بر اساس این برنامه، از 1032 کاندیدای اکسپرس اِنتری دعوت می نماید تا در تاریخ 27 ژانویه، خود را برای قرعه کشی استانی کانادا نامزد نمایند.

برنامه کاندید مهاجرت استان انتاریو (Ontario Immigrant Nominee Program – OINP) از کسانی که برای کاندید شدن در برنامه اکسپرس اِنتری، حوزه نیروهای فنی حرفه ای صلاحیت داشته باشند، دعوت به عمل آورده است. برای پذیرش در این برنامه، امتیاز کاندیدای مد نظر در سیستم جامع رتبه بندی کانادا (Comprehensive Ranking System) CRS بایستی بین 381 تا 461 باشد و استان انتاریو تنها از کسانی دعوت می نماید که درخواست خود را در بازه زمانی 27 ژانویه 2021 تا 27 ژانویه 2022 به ثبت رسانده باشند. این افراد همچنین یک دعوت نامه اپلای (Invitation to Apply) ITA از برنامه کاندیدای استانی کانادا، ویژه نیروهای فنی و حرفه ای دریافت می نمایند.

کسانی که دعوت نامه یاد شده در بالا را دریافت کرده باشند، 45 روز فرصت خواهند داشت تا برای کاندیدای استانی درخواست خود را ارائه نمایند.

برنامه قرعه کشی استانی کانادا برای نیروهای فنی حرفه ای (OINP) در انتاریو

برنامه اکسپرس انتری انتاریو، مسیر دستیابی به اقامت دائم را برای نیروی کار کانادا هموار می نماید. OINP از افراد واجد شرایط دعوت می نماید تا برای کاندیدای استانی نام نویسی کنند. برای شرکت در این برنامه، نامزدها بایستی ساکن انتاریو بوده و مجوز کار معتبر داشته باشند. این افراد همچنین بایستی دست کم یک سال سابقه کار تمام وقت و یا معادل آن، تجربه کار پاره وقت را داشته باشند.

برای شرکت در برنامه اکسپرس اِنتری انتاریو شما به پیشنهاد کار نیازی ندارید، اما افراد باید تمام شرط های یاد شده در سطح فدرال و استانی را دارا باشند. نخستین اقدام برای شرکت در این برنامه، ارسال ویژگی های فردی و حرفه ای خود به سیستم اکسپرس اِنتری است.

فهرست
سازمان مهاجرتی الوند
ارسال از طریق Whatsapp